Podmínky velkoobchodní spolupráce

Za jakých podmínek se můžete stát našimi obchodními partnery?

Naším velkoobchodním partnerem se může stát každý, kdo má pro tuto činnost splněny zákonem dané podmínky, doloží potřebné doklady a provozuje kamenný či internetový obchod.

Požadované doklady:

Živnostenský list nebo Výpis z obchodního rejstříku

Osvědčení o registraci DPH - v případě, že obchodník je plátcem DPH

Sdělení místa a názvu provozovny kamenného obchodu či internetové adresy a názvu e-shopu

Minimální výše objednávky činí 3000,- Kč bez DPH.

Dodací lhůta: pokud je zboží skladem, expedujeme ho standardně do 48 hodin od obdržení objednávky a zákazník je vždy informován sms zprávou nebo e-mailem o odeslání zboží. Ostatní zboží Vám dodáme v rozmezí 14-21 dnů v závislosti na jeho dodání od výrobce. Děkujeme za pochopení, Vaši objednávku se budeme snažit vyřídit vždy v co nejkratším možném termínu.

Úhrada zboží  

  • Platba předem na náš bankovní účet v českých korunách. Banka: Raiffeisen Bank, číslo účtu: 8215210001/5500

  • Dobírkou v hotovosti při převzetí zboží

  • Hotově – v našem odběrném místě Osadní 35, 170 00 Praha 7

  • Po dohodě je možné platba na fakturu se 14ti denní splatností

Doručení zboží                                              

Zásilky expedujeme prostřednictvím České pošty, DPD

Expediční náklady činí 150 Kč bez DPH/balík

Ceníky

VO ceníky: zašleme na požádání po předložení požadovaných dokladů, v případě zájmu Vám budeme pravidelně na e-mail zasílat vždy aktuální VO ceník při jakékoliv změně cen. 

Během roku se výše VO cen u jednotlivých položek může vzhledem k úpravám cen od dodavatelů, změnám kurzu eura ap. měnit! Aktuální velkoobchodní ceník je dán vždy platným VO ceníkem. Platnost původního VO ceníku se ruší vždy vydáním nového VO ceníku.

UPOZORNĚNÍ:

Koncová (prodejní) cena zboží: 

Výši koncové /prodejní/ ceny si určuje každý obchodník individuálně, jako doporučená cena Vám může posloužit prodejní cena stanovená pro koncové zákazníky ve VO ceníku. Koncové prodejní ceny pro maloobchodní zákazníky nesmí však být v kamenných či internetových obchodech nižší než 10 procent z ceny pro maloobchodní zákazníky. Toto opatření je dáno přímo výrobcem, aby nedocházelo k nekalým obchodním praktikám, zejména při internetovém prodeji.

Pro více informací nás prosím případně kontaktujte, děkujeme.

Způsob objednávání zboží

  • E-mailem: obchod@pf-design.cz

  • Poštou na adrese: PF Design CZ s.r.o., Osadní 35, 170 00 Praha 7

  • Telefonicky či SMS: 606 861 930

  • Na našich webových stránkách: www.pf-design.cz

  • Pomocí našeho obchodního zástupce - pokud spolupracujete s naší společností a máte svého obchodního zástupce, můžete ho kontaktovat, pomůže Vám s objednáním zboží a vše vyřídí za Vás!

Vždy prosím uveďte své kontaktní údaje, spojení a přesně zadejte název zboží, včetně počtu kusů a ceny. Děkujeme a přejeme Vám příjemný nákup!

Těšíme se na naši spolupráci, v případě dotazů nás prosím kontaktujte:

Informační linka: tel.: 283 870 892 nebo 606 861 930

Upozornění:

PF Design CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nepovolit přístup k nákupu zboží ve svém  velkoobchodě VO zákazníkovi, který při registraci uvedl klamavé nebo jen částečné údaje, případně nedodal požadované doklady.

Společnost PF Design CZ s r.o. si též vyhrazuje právo zakázat již povolený přístup VO zákazníkovi v případě porušení pravidel nákupu v našem velkoobchodě ze strany registrovaného VO zákazníka.